WoW-Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
WoW-Forum

Forumul este dedicat jucatorilor de wow...Aici ne dam c parerea ne disram si vorbim...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 SALUT TUTUROR,fiind ca nu am unde ma prezenta ma prezint aic

In jos 
AutorMesaj
Faramir




Mesaje : 1
Data de înscriere : 23/04/2011

SALUT TUTUROR,fiind ca nu am unde ma prezenta ma prezint aic Empty
MesajSubiect: SALUT TUTUROR,fiind ca nu am unde ma prezenta ma prezint aic   SALUT TUTUROR,fiind ca nu am unde ma prezenta ma prezint aic EmptySam Apr 23, 2011 11:14 pm

Buna ma numesc Florin si am 14 ani,azi 23 aprilie 2011 am zis sa incerc si eu WoW,am luat si eu Cataclysm de pe net,am si eu un contt trial,dar am zis ce-ar fi sa incerc si niste servere private ca am auzit ca nu tre sa dau bani sis gratis,chiar imi place WoW dar am experianta doar de 1 zi,asa ca am inceput sa apelez la prieteni care i stiam ca jukau,am gasit si o versiune cu toate updateurile,avea 16 GB,maine o dau sa se descarce in 4 zile l-am dat jos,acum ora 23:11 min m-am gandit sa caut si eu un forum de WoW calumea ca al vostru,si l-am gasit pe asta!
Am apelat la voi pentru ca stiu ca aveti multa experienta WoW,si as vrae sa ma ajutati si p mn,sa imi dea careva id lui sa ma pot sfatui cu el ce sa fac,sau sa ma invete si p mn careva sa fiu un jukator bun de WoW deoarece sunt Nou in Acest Jok
Multumesc ca m-ati ascultat!
lol! Ajutatima si p mn,caci sunt nou,si cred ca joku merita,deja am inceput sa il indragesc,il ador!!e super! lol!
Sus In jos
 
SALUT TUTUROR,fiind ca nu am unde ma prezenta ma prezint aic
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WoW-Forum :: WOW...WOW...si iar WOW :: Eu prefer...-
Mergi direct la: