WoW-Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
WoW-Forum

Forumul este dedicat jucatorilor de wow...Aici ne dam c parerea ne disram si vorbim...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 WoW-Titans

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
BlueDrake




Mesaje : 1
Data de înscriere : 16/11/2010

WoW-Titans Empty
MesajSubiect: WoW-Titans   WoW-Titans EmptyMar Noi 16, 2010 8:19 am

Veniti si voi in comunitatea noastra de World Of Warcraft.
Titans Blizzlike 2x: te aduce la nivelul cel mai ridicat al unui server blizzlike privat facut vreodată. Avem cele mai recente actualizări pentru patch-ul 3.3.5a, Icecrown Citadel 90% făcut, Ruby Sanctum scriptat in intregime, Trial of Champions 80%, Trail of cruciate 100% si mult mai multe. Am facut posibil pentru a primi în battlegrounds XP pentru Honnoralbe kill ceea ce înseamnă că veți obține XP și onoare in același timp, avand posibilatea de a face o mulțime de PvP! Wintergrasp este pe deplin functionabil și avem 99% din quest-uri complet functionabile pentru a face gameplay-ul mai placut. Și toate acestea sunt pentru cei mai buni jucători care se vor alătura acestui WoW private server gratuit in continua dezvoltare

Rates: 2x pentru grind, 4x pentru quest-uri, 2x pentru Honor, 2x Reputaions, 2x loot drop.

PATCH 3.3.5a: Instant level 80, gratuit Tier 10.5 si Arena Season 8 cu costul in gold; realm questuri fuinctiobabile in intregime continand clase fara bugur, un mall de profesii și gear gratuit, și mult mai mult! Vehicule complet functionale si evenimente cum ar fi turnee PVP sau evenimente haioase! quest-uri Death Knight in număr de 3 te ajuta sa obtii toate talent poitns si sa iti inveti skillurile!

Fun realm Patch 3.3.5a: quest-uri și lucruri noi: Instant 80 și item drop 100%! În Orgrimmar și Stormwind am adaugat o multime de vendori care vând Tier 10.5 și Arena Season 8! Tier 11 (T11) și Arena Season9 (S9) ~gear custom~ se obtine doar prin battlegrounds sau instanțe! Specialitatea noastra este noua eră care aduce World of Warcraft la o nouă dimensiune și experimenteaza cu elemente noi in domeniul Arena si lupte PVP! Avem tot ce ai visat vreodata:)


Sus In jos
steluta986




Mesaje : 2
Data de înscriere : 10/05/2011

WoW-Titans Empty
MesajSubiect: Re: WoW-Titans   WoW-Titans EmptyMar Mai 10, 2011 9:01 pm

Merci de server. Chiar mi-am facut cont pe acest wow private server. Dupa ce ti-am vazut filmuletele postate chiar mi-a dat incredere sa imi fac cont. E super tare. Sunt conectat zilnic cate 6-7 ore fara intrerupere, restul timpului e munca din pacate:). Imi place ca pot sa imi aleg ce super erou doresc. Imi place cum merge, fara buguri, imi place ca pot sa lupt pentru Season Arena 9. E super tare!!! Cu siguranta voi fi conectat si de acuma incolo!! Chiar cred ca WOW TITANS va fi in primele 5 in top wow server
Sus In jos
Eevo




Mesaje : 2
Data de înscriere : 14/01/2012

WoW-Titans Empty
MesajSubiect: wow private server    WoW-Titans EmptyMar Ian 17, 2012 6:52 pm

Un nou server worldxgaming aduce cu el niste eroi din lumea desenelor si a jocurilor:Mortal Kombat !
intra acuma pe worldxgaming creeazati un cont si personalizeazati eroul preferat !
Sus In jos
Continut sponsorizat





WoW-Titans Empty
MesajSubiect: Re: WoW-Titans   WoW-Titans Empty

Sus In jos
 
WoW-Titans
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Wow-titans 3.3.3a

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WoW-Forum :: WOW...WOW...si iar WOW :: Servere de WOW...-
Mergi direct la: