WoW-Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
WoW-Forum

Forumul este dedicat jucatorilor de wow...Aici ne dam c parerea ne disram si vorbim...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Shinigamy Wow

In jos 
AutorMesaj
ShinigamY WoW




Mesaje : 2
Data de înscriere : 31/08/2008

Shinigamy Wow Empty
MesajSubiect: Shinigamy Wow   Shinigamy Wow EmptyDum Aug 31, 2008 6:33 pm

Srverul Shinigamy wow.Acest server este unul nou deschis si functioneaza pe baza programului Hamachi http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/url-fisie...erul%20meu%3C/t237514.
html . Daca doriti sa intrati pe serverul meu doar downloadati hamachi dati join existing network introduceti ID ShinigamY WoW pass masterman , si logativa in networkul meu.Apoi trimitetimi un mail la wowshinigamy@yahoo.com sau scrieti in chatul din Hamachi ID-ul si PAROLA care doriti sa o aveti la cont ( contul va fi creat in maxim 12 ore ).Acest server este dedicat romanilor si tuturor din europa . pentru romania Lagul este intre 30 - 100 (ceeace mi se pare foarte bun) iar pentru cei inafara romaniei lagul este intre 120 si 160 ( tot foarte bun ). EXP este de 5X drop mare 100X 90X 80X 70X 60X 50X iar exp pe quest este mare 10x. Server ShinigamY WoW Blizzlike . wa multumesc si va astept cu nerabdare pentru a participa la main event.Primi 3 castigatori vor devenii admini.Server nu este populat inca deloc abia sunt 10 conturi create.
Sus In jos
 
Shinigamy Wow
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WoW-Forum :: WOW...WOW...si iar WOW :: Servere de WOW...-
Mergi direct la: